Vína pro každou příležitost,

stačí si jen vybrat...

ROZVOZ VÍN PO ZLÍNĚ ZDARMA

Další info viz ESHOP 

Víno je od pradávna kulturní nápoj, povznáší ducha a otevírá naše srdce. Každý máme spoustu životních příležitostí, kdy je vhodné víno pít a užít si ho. 

Nabízíme

Eshop

Jednoduše vína, která samozřejmě sami pijeme.

Degustace

S vínem o víně kdekoliv po celé České republice.

Speciality

Ochutnejte vynikajicí olivové oleje.

"Víno rozradostňuje lidské srdce."

Goethe

Reference

U Víno Portugal jsem několikrát nakupoval vína z portugalských oblastí pro obchodní partnery, a to vína v různých cenových relacích (od levnějších - Defesa, Porto, po ty nejdražší - Syrah Senses 2009, Cinquentenário Grande Escolha 2003) a musím říci, že to stálo za to. A to nejen co se týká kvality nabízených vín (vynikající), ale i co se týká jednání paní Svatoňové (perfektní přístup k zákazníkovi, velmi ochotná). Co jsem též ocenil, byla nabídka dárkového (v mém případě vánočního) balení. K nákupu u Víno Portugal se rád vrátím.
Milan HalonekUNIQA pojišťovna, a.s.
Portugalskou vinotéku ve Zlíně navštěvuji již mnoho let. Důvodem není jen kvalitní víno a vynikající olivový olej, ale i přátelská a příjemné obsluha. Při nákupu vždy dobře poradí. Ráda zde nakupuji dárky pro své známé. Mám jistotu, že se o každém vínečku něco dozvím a tak vím co daruji.
Mirka Hájková
Kateřinu považuji za profíka ve svém oboru. Tohle píši s veškerou vážností. Po tolika letech praxe to snad ani nejde. Hlavně, a to je to nejdůležitější, Kateřina svoji práci, resp. životní koníček dělá srdcem. Co se týče výběru nabízených vín, excelovala v portugalských vínech. Mnohá portugalská vína není možné jinde v České republice sehnat, neboť je jejich výhradním dovozcem. Než jsem poznala Kateřinu, neznala jsem vyjímečnost těchto vín. Pokud vyhledáváte kvalitní, hutná, plná, červená vína, tak portugalská jsou ta pravá. Ještě bych chtěla zmínit řízené tématické degustace. Kateřina hovoři plyně anglicky a portugalsky, což je zpestření pro degustaci i s vinaři. Pokud se Vám zdálo příliš mnoho chvály, tak musím přiznat, že jsem ještě spoustu vymazala 🙂
Martina Urbanová

Články na blogu

Recepty, párování vína a jídla, tipy a doporučení, zajímavosti o našich vinařích a oblastech,...

Co všechno víte o portském víně? Tento výjimečný nápoj s bohatou historií a sladkou chutí skrývá mnohem…
Vína vyráběna v souladu s přírodou, respektem, hrdostí a vírou v to nejlepší. Nechte se hýčkat a…
Věřím, že když je víno ve vhodné sklenici, je to jako koncert pro vaše chuťové pohárky. Každý…

Kateřina Svatoňová

Miluji život se vším, co přichází. Nová setkání, naslouchání a poučení. Vždy je důležité, co cítíme... A to platí nejen u vína, ale i v našem životě.

Ve světě vína působím již více jak 20 let, jsem zkušenou sommeliérkou a odbornicí na vína z Portugalska a Rakouska. Užívám si vaření a ráda zkouším nové kombinace snoubení jídla a vína. 

"K lidskému štěstí a úsměvné pohodě patří prostřený stůl, víno a přátelé."

Homér